Rádi Vás uvítáme v Cyklopenzionu u Bohouše v jižních Čechách umístěném v malebné obci Studená nedaleko Telče a Jindřichova Hradce. Tento malý rodinný penzion je obklopen příjemným a klidným prostředím jihočeské krajiny, která nabízí sportovní cyklo zážitky, vybízí k relaxačním procházkám a rybaření v okolních rybnících, vhodným místem ke koupání a relaxaci je nedaleký rybník Chytrov. Nabízíme pro Vás pohodlné ubytování vhodné pro rodinné rekreace, pobyty malých sportovně zaměřených skupin do 6 osob, pořádání jiných outdoor malých firemních akcí. Penzion má 3 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím. Příslušenství je vybaveno sprchovým koutem 90 cm, podlahovým vytápěním pro Váš komfortní pocit a toaletou. Dva pokoje jsou vybaveny dvoulůžkem 2x90 cm a jeden pokoj dvěma lůžky 90 cm, dále jsou v pokojích šatní skříně a komoda, včetně TV. Dále máte k dispozici kuchyň s jídelnou vybavenou sklokeramickou deskou a elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí pro každý pokoj a jídelním stolem. Penzion dále je vybaven zastřešeným venkovním posezením pro grilování nebo relaxaci. Menší zahrada u objektu je zatravněna. Objekt má vlastní parkoviště se zámkovou dlažbou s kapacitou pro 4 osobní vozidla. Penzion je vybaven WiFi a kabelem pro internet v každém pokoji.

Proč právě k nám?

Přivítá vás nově zrekonstruovaná chalupa v obci Studená. Ideální místo v kraji rybníků a lesů láká ke koupání, sběru hub a cykloturistice.

Chalupa má 3 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a televizí, vybavenou kuchyň lednicí pro každý pokoj, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou. Kuchyň a pokoje odděluje prostorná chodba, která slouží i jako úschovna kol. Venku je k dispozici zastřešená terasa s grilem. Vytápění centrálním plynovým kotlem, v koupelnách podlahové. Prostory penzionu jsou pokrity WiFi signálem pro připojení k internetu. V ceně jsou zahrnuto ložní povlečení, ručníky a utěrky v kuchyni.

Obec Studená leží na úpatí nejvyššího vrcholu českomoravské vrchoviny Javořice (807 m n. m.) uprostřed krásné přírody. Okolí je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. V zimě jsou zde běžkařské stopy i upravené sjezdovky v Mrákotíně (600m dlouhá sjedovka s pomou). V obci najdete dva obchody s potravinami a zeleninou, cukrárnu, lékárnu, poštu a restauraci.

Na výlety můžete do nedaleké Telče (v létě se zde pořádají na zámku a na náměstí kulturní programy), Dačic (zámek, muzeum tužek), Stráže nad Nežárkou, Jindřichova Hradce, na zámek do Žirovnice a hrad Roštýn. Je možné se svést vlakem na úzkorozchodné trati, popř navštívit operní představení Nabucco. Z blízkého okolí jsou zajímavé Počátky - lázně Svatá Kateřina, rozhledna U Jakuba, zámek Český Rudulec (tzvn. Malá Hluboká). Je možné také ochutnat výrobky z nedaleké ovčí farmy, či se vykoupat v rybníce Chytrov.